Tygodnik Nasze Kąty NASZE KĄTY NA FACEBOOKU



Tygodnik Nasze Kąty wydaje
Wydawnictwo NOTABENE - Małgorzata Skoczylas


Adres redakcji: ul. Lipowa 1, 55-070 Smolec
redakcja@naszekaty.pl

 

 

WYDAWCA:
Małgorzata Skoczylas
m.skoczylas@naszekaty.pl
tel. 609 618 430

REDAKTOR NACZELNY:
Magdalena Matkowska-Jerzyk
m.matkowska@naszekaty.pl
tel. 887 404 104

DZIENNIKARZ:
Małgorzata Zdanewicz
m.zdanewicz@naszekaty.pl
tel. 887 404 704

DZIENNIKARZ:
Krzysztof Niewiejski
k.niewiejski@naszekaty.pl

DZIENNIKARZ:
Wojciech Skoczylas
w.skoczylas@naszekaty.pl
sport@naszekaty.pl
tel. 695 540 840

DZIENNIKARZ:
Mikołaj Matkowski
m.matkowski@naszekaty.pl
sport@naszekaty.pl
tel. 887 404 304

PISZĄ DLA NAS:

Olga Baszczak, Agnieszka Nyklasz
Jacek Niedzielski
Artur Hamerlik
Katarzyna Sipko
Ewelina Nowakowska

REKLAMA I MARKETING

Mateusz Matkowski
reklama@naszekaty.pl
matkowski@naszekaty.pl
tel. 502 828 495


ZOSTAW WIADOMOŚĆ  








 

"Nasze Kąty"
Niezależny Tygodnik Lokalny Gminy Kąty Wrocławskie
ul. Lipowa 1, 55-070 Smolec
redakcja@naszekaty.pl
copyright © wszystkie prawa zastrzeżone